Darmowa dostawa przy zakupie legowiska dla psa!

Legowisko antystresowe dla psa

  • nowość
Nuvola Vivo rozmiar L 120x90 cm [rdzawy] Nuvola Vivo rozmiar L 120x90 cm [rdzawy]
Producent: Hectolove
Cena: 739,00 zł
zobacz więcej
  • nowość

Spokój ducha i odpoczynek dla ciała - legowisko antystresowe dla psa

Na co dzień dociera do nas niezliczona ilość bodźców wizualnych, dźwiękowych, zapachowych, informacyjnych i emocjonalnych. Bywa, że czujemy się nimi przytłoczeni i potrzebujemy czasu na odcięcie się i zregenerowanie sił bez dodatkowych rozpraszaczy. Dokładnie takie same odczucia mają nasi czworonożni przyjaciele, na przykład po spacerze w zupełnie nowym miejscu, gdzie napotykają tysiące elementów do obwąchania, symfonię nieznanych dźwięków i przeżywają mnóstwo ekscytacji. Po takiej eskapadzie potrzebują więc czasu i przestrzeni na wyciszenie, aby uregulować emocje i zwyczajnie odpocząć. W tym celu warto zaaranżować dla nich odpowiednie warunki i postawić w domu legowisko antystresowe dla psa, w którym ten spokojnie się ułoży, nie rozpraszany przez żadne dodatkowe czynniki zewnętrzne. Jest to istotne, ponieważ zbyt intensywne i regularne przebodźcowanie to coś, z czym psiak może nie poradzić sobie samodzielnie, a tłumione emocje mogą znaleźć ujście na przykład w agresji lub innych objawach złego samopoczucia psychicznego.

Legowisko dla psa antystresowe to przede wszystkim wygodne i zaciszne miejsce, które zapewnia błogi odpoczynek w bardzo komfortowych warunkach. Ważne jest więc z jakich materiałów zostało wykonane i jaki poziom komfortu jest w stanie dzięki temu zapewnić. Antystresowe legowisko dla psa od Hectolove stworzyliśmy z memorycznej pianki, której właściwości pozwalają na elastyczne dostosowywanie się bryły posłania do ciała psiaka, pod wpływem ciepła jego ciała. Taka cecha sprawia, że odpoczynek na tego typu posłaniu nie obciąża stawów i pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi, dając w efekcie pełnowartościową regenerację sił i lepsze ogólne samopoczucie. Legowisko dla psa ma za zadanie stanowić nie tylko bezpieczną przystań, ale może również zapewniać korzyści zdrowotne przy okazji codziennej czynności, jaką stanowi odpoczynek oraz sen.

Legowisko dla psa antystresowe - korzyści czerpane z błogiego snu

Czy możesz zadbać o swojego psa nawet wtedy, kiedy smacznie śpi? Zdecydowanie tak! Legowisko antystresowe dla psa zapewni mu duży poziom odprężenia, który w efekcie przełoży się na ogólny komfort jego życia. Istotne jest również, aby antystresowe legowisko dla psa odpowiednio umieścić w przestrzeni. Wybierz miejsce z dala od misek z jedzeniem, kosza z zabawkami czy ciągów komunikacyjnych, którymi wciąż ktoś z domowników przechodzi. Liczy się niczym niezmącony sposób i odcięcie od niepotrzebnie rozpraszających bodźców. Legowisko dla psa antystresowe samoistnie zapewni komfortowy wypoczynek, jednak okoliczności otoczenia nie pozostają bez znaczenia, dlatego warto bacznie zwrócić uwagę na umiejscowienie tego typu posłania i z namysłem je wybrać.

Jakie antystresowe legowisko dla psa wybrać? Możesz postawić na przykład na model o typowym korytkowym kształcie z wałkiem obiegającym całe posłanie dookoła. Ma to szansę wzmocnić wyciszające okoliczności wypoczynku, dając czworonogowi granice jego terytorium przeznaczonego do spokojnego snu. Jest to jednak, jak większość zagadnień, kwestia indywidualnych preferencji. Jeśli wszelkie ograniczniki przestrzeni nie są ulubionymi elementami Twojego pupila, wybierz dla niego legowisko dla psa antystresowe w postaci minimalistycznego materaca bez żadnych dodatkowych modyfikacji. Możliwości jest wiele, ponieważ zadbaliśmy, aby nasza oferta zawierająca legowiska ortopedyczne dla psa była jak najbardziej różnorodna tak, aby mieć szansę zadowolić i odpowiedzieć na potrzeby wielu zupełnie różnych psiaków i ich opiekunów.

Potrzebne wyciszenie i regenerująca drzemka? Legowisko antystresowe dla psa odpowiedzią na istotne potrzeby czworonogów

W ciągu dnia psiak potrafi przeżyć cały wachlarz różnorodnych emocji. Od porannej ekscytacji podczas pierwszego spaceru, przez frustrację z powodu spotkania po drodze wścibskiego kota, po obawy przed nowymi osobami pojawiającymi się jako goście w domu. Taka ilość wrażeń zdecydowanie wymaga co najmniej dłuższej drzemki w błogiej ciszy i spokoju. Dlatego też tak istotne okazuje się legowisko antystresowe dla psa z termowrażliwej pianki, które zapewni mu całkowite odprężenie ciała, a w efekcie kaloryczny, wysokiej jakości sen. Odpoczynek w doskonałych warunkach zapewni mu radosne wejście prosto w niezliczone nowe przygody, które czekają już przecież tuż za rogiem!

Antystresowe legowisko dla psa nie powinno być również powodem do zmartwień dla opiekuna, dlatego obiliśmy je niesamowicie wytrzymałą tkaniną, odporną na zadrapania, zęby i pokrytą hydrofobową powłoką, która zapewnia wodoodporność i łatwość w codziennym czyszczeniu za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki. Dodatkowo wierzchnie pokrycie możesz swobodnie zdjąć za pomocą praktycznego suwaka i wygodnie wyprać w pralce, aby legowisko dla psa antystresowe pozostawało w świetnej kondycji przez cały czas użytkowania. Pozostaje nam więc jedynie życzyć Waszym pupilom przyjemnego użytkowania i skutecznego odzyskiwania sił, które spożytkujecie spędzając wspólnie wartościowy czas na beztroskich spacerach oraz zabawach.


Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl