Legowisko ortopedyczne dla Boksera

  • nowość
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Legowisko ortopedyczne dla psa - Skandy Vivo Legowisko ortopedyczne dla psa - Skandy Vivo
Producent: Hectolove
Cena: 891,65 zł 1 049,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Towarzysz, obrońca, a nawet dogoterapeuta w czasie odpoczynku - legowisko dla boksera

Choć wokół rasy krążą nieprawdziwe stereotypy, bokser to w rzeczywistości radosny, pełen energii i inteligencji pies, który doskonale odnajduje się zarówno w wielu sportach, jako przyjaciel rodziny oraz nawet w sytuacjach terapeutycznych z czworonogami w roli głównej. Jako opiekun tego wspaniałego przyjaciela, dobrze znasz jego potrzeby - duża aktywność i potrzeba ruchu zdecydowanie charakteryzuje te psiaki, potrzebują one jednak, jak każdy, odpowiedniej dawki odpoczynku i o nim właśnie będziemy dzisiaj rozmawiać. Legowisko dla boksera to oczywiście przede wszystkim miejsce snu, ale także punkt obserwacyjny, oaza spokoju gdzie reguluje emocje, a w międzyczasie ucina błogie drzemki. 

Pełnowartościowy wypoczynek i głęboki, regularny sen to czynniki, które na zdrowie i samopoczucie wpływają tak samo istotnie, jak zbilansowana dieta i odpowiednia ilość ruchu na co dzień. Dlatego legowisko dla psa stanowi ważny element wyposażenia i warto przyjrzeć mu się bliżej, zanim podejmiemy decyzję jakie legowisko dla psa boksera wybrać. Należy zaznaczyć, że właściwości jakie posiadają legowiska ortopedyczne dla psa mają wpływ prozdrowotny oraz stanowią element profilaktyki dysplazji stawów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznej pianki memorycznej, dopasowującej się elastycznie do ciała psa, pod wpływem jego ciepła. Funkcja ta sprawia, że legowisko ortopedyczne dla boksera daje pełne podparcie sylwetki, a w efekcie zrelaksowane stawy i uregulowane ciśnienie krwi. Taka sytuacja sprzyja zdrowej regeneracji sił i gwarantuje wypoczęte poranki z mnóstwem energii na kolejne treningi, spacery oraz przygody.

Najlepsze legowisko dla psa boksera - jak wybrać legowisko ortopedyczne dla boksera

Legowisko ortopedyczne dla boksera składa się z wewnętrznej, kluczowej części, jaką jest materac z termowrażliwej pianki oraz zdejmowanego obicia, stanowiącego swoisty pokrowiec ochronny. Opcjonalnie legowisko dla boksera może również posiadać stelaż lub podwyższenie, które nada całości estetycznego wyglądu oraz doda centymetrów punktowi obserwacyjnemu dla psa. Skoro wiemy już, że każde legowisko dla psa boksera od Hectolove wyposażone jest w prozdrowotne wypełnienie, czas przyjrzeć się innym elementom. Tkaniny obiciowe z jakich korzystamy są wybrane zarówno pod kątem wyglądu, jak i dużej wytrzymałości na intensywne, codzienne użytkowanie przez naszych  czworonożnych przyjaciół. Materiały jakie okrywają legowisko ortopedyczne dla boksera  pokryte są hydrofobową warstwą chroniącą przed wilgocią i ułatwiającą utrzymanie posłania w czystości. Włókna odporne na kilkadziesiąt cykli ścierania stanowią słuszne rozwiązanie, biorąc pod uwagę kontakt z pazurami i zębami psiaków. Wszystkie te cechy składają się na fakt, że nasze legowisko dla boksera posłuży jemu i Tobie naprawdę dobrze i długo.

Na co zwrócić uwagę - optymalnie dobrane legowisko dla boksera w najlepszym stylu

Legowisko dla psa boksera musi mieć również odpowiednie wymiary, adekwatne do gabarytów psa. Twój pupil powinien mieć możliwość swobodnego rozprostowania się w nim oraz dowolnego zmieniania pozycji podczas snu. W związku z tym, każde legowisko ortopedyczne dla boksera, jakie proponujemy, występuje w kilku wersjach, aby była możliwość dobrania optymalnego do potrzeb modelu. Możesz również zadecydować, jaki kolor obicia będzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza. Sam pokrowiec zaprojektowany jest tak, aby można go było komfortowo zdjąć i w całości wyprać, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jako opiekunowie psa, wzięliśmy pod uwagę wszystkie aspekty, na jakie napotykamy podczas naszego wspólnego życia i mamy nadzieję, że stworzone przez nas legowisko dla psa boksera spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Jeśli zaś nieco zagubisz się wśród wszystkich dostępnych opcji, z przyjemnością wyjdziemy Ci naprzeciw z radą i wspólnie wybierzemy najlepsze legowisko dla boksera, jakie można indywidualnie dopasować do Twojego przyjaciela i Ciebie.


Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl